کد خبر: 30757767 (2312845) | تاریخ خبر: 20/10/1390 | ساعت: 10:34|
نسخه چاپی |ارسال به دوستان

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس:

برنامه های متنوعی در ایام دهه فجر در مدارس برگزار می شود

گنبدکاووس - مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی در ایام دهه مبارک فجر امسال در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈنبی الله آخوندیˈ روز سه شنبه در نخستین جلسه ستاد هماهنگی برنامه های بزرگداشت دهه فجر در آموزش و پرورش این شهرستان، گفت: برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی و وبلاگ نویسی درسه مقطع تحصیلی، برگزاری مسابقه ˈکیک انقلابˈ و نیز مسابقه صبح شعر انقلاب و همچنین برگزاری سرود همگانی با شرکت 1357 دانش آموز از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در مدارس می باشد.
وی، برگزاری نشست های فرهنگی و سیاسی با موضوع بصیرت و آگاهی، برگزاری مسابقه انشاء نویسی ویژه دانش آموزان عشایر با موضوع انقلاب، برگزاری مسابقات ˈشتر سواریˈ در بخش مرزی ˈداشلی برونˈ و نیز مسابقه عکاسی با موضوع حماسه حضور در راهپیمایی 22 بهمن را از دیگر برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر درآموزش و پرورش این شهرستان اعلام کرد.
آخوندی اضافه کرد: تزیین مدارس و کلاس های درس و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در مدارس و نواختن زنگ انقلاب از دیگر برنامه های فرهنگی و هنری دهه مبارک فجر در مدارس گنبدکاووس می باشد.
به گفته وی، برنامه های پیش بینی شده برای ایام دهه مبارک فجر در آموزش و پرورش و مدارس گنبدکاووس با هماهنگی و همکاری برخی دستگاه های اجرایی و فرهنگی ازجمله ناحیه مقاومت بسیج و کانون های فرهنگی این شهرستان برگزار می شود.
آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با بیش از 300 هزار نفر جمعیت درشرق گلستان حدود 55 هزار دانش آموز درسه مقطع تحصیلی دارد.
/7479/622/

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
موضوع از شما گزارش از ما:
سخن شما با مسئولین:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

خبرهای مرتبط

پربیننده ترین ها

جدیدترین مطالب سایت

موضوعات مرتبط